Dvě nové myši od Microsoftu

Společnost Microsoft uvádí na trh dvě nové myši, které využívají nové technologie Blue Track. Myši Explorer Mouse a Explorer Mouse Mini jsou v oblasti snímání povrchu pro Microsoft jakýmsi mezníkem, téměř s určitostí se dá říci, že technologie Blue Track bude do budoucna velmi žádaná a Microsoft nezůstane s touto technologií jen u těchto dvou typů myši.

Světlo z diody, která slouží jako snímač dokáže osvítit velkou plochu, navíc je speciálně uzpůsobena proti vlivům prachu a znečištění na snímač. Dlaždice, lakované dřevo, nebo koberec vůbec není pro myš problém. I když některým uživatelům bude možná vadit relativně průměrné rozlišení senzoru.

Myš Microsoft

Oba typy myší jsou bezdrátové, uzpůsobené na pravou ruku, leváci tedy mají smůlu. Programovatelná tlačítka na boku myši jsou jen dvě, kolečko samozřejmě nechybí. Neměly by se také tak intenzivně vybíjet, jako jiné bezdrátové myši.

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Dvě nové myši od Microsoftu byla publikován 11. září 2008 v 15.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...