Dvě nové myši od Microsoftu

Společnost Microsoft uvádí na trh dvě nové myši, které využívají nové technologie Blue Track. Myši Explorer Mouse a Explorer Mouse Mini jsou v oblasti snímání povrchu pro Microsoft jakýmsi mezníkem, téměř s určitostí se dá říci, že technologie Blue Track bude do budoucna velmi žádaná a Microsoft nezůstane s touto technologií jen u těchto dvou typů myši.

Světlo z diody, která slouží jako snímač dokáže osvítit velkou plochu, navíc je speciálně uzpůsobena proti vlivům prachu a znečištění na snímač. Dlaždice, lakované dřevo, nebo koberec vůbec není pro myš problém. I když některým uživatelům bude možná vadit relativně průměrné rozlišení senzoru.

Myš Microsoft

Oba typy myší jsou bezdrátové, uzpůsobené na pravou ruku, leváci tedy mají smůlu. Programovatelná tlačítka na boku myši jsou jen dvě, kolečko samozřejmě nechybí. Neměly by se také tak intenzivně vybíjet, jako jiné bezdrátové myši.

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Dvě nové myši od Microsoftu byla publikován 11. září 2008 v 15.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Optimalizace webových stránek - kdy najmout agenturu
  4. Katastrální mapy online
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!