Bude nových Palm Pre málo?

Nový telefon Palm Pre se začne prodávat 6. června. To není až tak zajímavá skutečnost a vy, kteří se o nové technologie zajímáte jste datum spuštění prodeje určitě zaznamenali. V poslední době se však objevují dohady, že nových přístrojů Palm Pre mají prodejci málo a panují obavy, že bude těžko k dostání.

Pro výrobce to znamená riziko, jestliže se objeví dlouhé čekací doby na nový přístroj riskuje se, že si zákazníci volbu rozmyslí a raději zvolí jiné řešení, tedy jiného výrobce. Nový Palm Pre bude mít zatím nepříliš rozšířený operační systém webOS. Má mít rozlišení displeje 320×480, bude podporovat bezdrátové sítě HSDPA. Navíc mu nechybí WiFi, GPS navigace a technologie Bluetooth. Telefon má 3 megapixelový fotoaparát.

Palm Pre

Palm Pre

Oficiálně začne 6. června prodávat Palm Pre mobilní operátor v USA, Sprint. Díky tomu se objeví i v obchodech Wal-Mart, Best Buy a Radio Shack. Při podpisu smlouvy na dva roky zaplatí za přístroj kupující 200 dolarů, což je asi 4000 korun.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Bude nových Palm Pre málo? byla publikován 24. května 2009 v 05.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...