Bude nových Palm Pre málo?

Nový telefon Palm Pre se začne prodávat 6. června. To není až tak zajímavá skutečnost a vy, kteří se o nové technologie zajímáte jste datum spuštění prodeje určitě zaznamenali. V poslední době se však objevují dohady, že nových přístrojů Palm Pre mají prodejci málo a panují obavy, že bude těžko k dostání.

Pro výrobce to znamená riziko, jestliže se objeví dlouhé čekací doby na nový přístroj riskuje se, že si zákazníci volbu rozmyslí a raději zvolí jiné řešení, tedy jiného výrobce. Nový Palm Pre bude mít zatím nepříliš rozšířený operační systém webOS. Má mít rozlišení displeje 320×480, bude podporovat bezdrátové sítě HSDPA. Navíc mu nechybí WiFi, GPS navigace a technologie Bluetooth. Telefon má 3 megapixelový fotoaparát.

Palm Pre

Palm Pre

Oficiálně začne 6. června prodávat Palm Pre mobilní operátor v USA, Sprint. Díky tomu se objeví i v obchodech Wal-Mart, Best Buy a Radio Shack. Při podpisu smlouvy na dva roky zaplatí za přístroj kupující 200 dolarů, což je asi 4000 korun.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Bude nových Palm Pre málo? byla publikován 24. května 2009 v 05.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. www.Spolužáci.cz
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!