Cooler Master představuje nové produkty

Tagy:  Cooler Master

Společnost Cooler Master, která vyrábí počítačové příslušenství představuje novou sérii produktů. Novinky budou představeny na veletrhu Computex. Mezi nové produkty patří například chladiče, myši nebo počítačové skříně.

Nové chladiče jsou určeny jako pro notebooky, tak pro standardní desktopové počítače. Tyto nové chladiče by se měly vyznačovat vysokým výkonem a nízkou energetickou náročností. Zajímavostí je nová myš, která se právem řadí mezi high-end příslušenství. Disponuje nastavováním váhy pomocí závaží, a dokonce je možné i ukládat profily nastavení myši do počítače.

Logo

Logo

Dalším nově představeným produktem je designově velmi povedená počítačová skříň. Designéři opravdu zapracovali a vznikla velmi zajímavá červeno-černá barevná kombinace, spolu s ostrými hranami vypadá case opravdu povedeně. Posledním produktem, který bude představen je adaptér Power LAN 700w.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Cooler Master představuje nové produkty byla publikován 25. května 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  3. Jak si zajistit rychlé internetové připojení v Kralupech nad Vltavou a jejich okolí?
  4. Využívejte výhody softwaru pro vážní systémy
  5. Webhosting a VPS: Co potřebujete právě vy?
  6. Vytvořte si dárkový poukaz online
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  9. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!