Cooler Master představuje nové produkty

Tagy:  Cooler Master

Společnost Cooler Master, která vyrábí počítačové příslušenství představuje novou sérii produktů. Novinky budou představeny na veletrhu Computex. Mezi nové produkty patří například chladiče, myši nebo počítačové skříně.

Nové chladiče jsou určeny jako pro notebooky, tak pro standardní desktopové počítače. Tyto nové chladiče by se měly vyznačovat vysokým výkonem a nízkou energetickou náročností. Zajímavostí je nová myš, která se právem řadí mezi high-end příslušenství. Disponuje nastavováním váhy pomocí závaží, a dokonce je možné i ukládat profily nastavení myši do počítače.

Logo

Logo

Dalším nově představeným produktem je designově velmi povedená počítačová skříň. Designéři opravdu zapracovali a vznikla velmi zajímavá červeno-černá barevná kombinace, spolu s ostrými hranami vypadá case opravdu povedeně. Posledním produktem, který bude představen je adaptér Power LAN 700w.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Cooler Master představuje nové produkty byla publikován 25. května 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...