Cooler Master představuje nové produkty

Tagy:  Cooler Master

Společnost Cooler Master, která vyrábí počítačové příslušenství představuje novou sérii produktů. Novinky budou představeny na veletrhu Computex. Mezi nové produkty patří například chladiče, myši nebo počítačové skříně.

Nové chladiče jsou určeny jako pro notebooky, tak pro standardní desktopové počítače. Tyto nové chladiče by se měly vyznačovat vysokým výkonem a nízkou energetickou náročností. Zajímavostí je nová myš, která se právem řadí mezi high-end příslušenství. Disponuje nastavováním váhy pomocí závaží, a dokonce je možné i ukládat profily nastavení myši do počítače.

Logo

Logo

Dalším nově představeným produktem je designově velmi povedená počítačová skříň. Designéři opravdu zapracovali a vznikla velmi zajímavá červeno-černá barevná kombinace, spolu s ostrými hranami vypadá case opravdu povedeně. Posledním produktem, který bude představen je adaptér Power LAN 700w.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Cooler Master představuje nové produkty byla publikován 25. května 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!