Nový netbook od Lenova s platformou nVidia ION

Lenovo představuje nový výkonný netbook IdeaPad S12. Ten se pyšní především tím, že je založen na nové platformě nVidia ION. Ta by měla být o poznání výkonnější než standardní Intel Atom, který je montován do netbooků. Právě nízký výkon může odradit některé zájemce o koupi netbooku.

Jako procesor je však vybrán opět Intel Atom N270 1,6 GHz. IdeaPad S12 má dvanácti palcový displej s rozlišením 1280×800, který má navíc LED podsvícení. Z hlediska portů je IdeaPad S12 vybaven docela slušně, má slot ExpressCard, čtečku paměťových karet, disponuje technologii WiFi i Bluetooth. Nechybí USB porty, ty jsou tři.

Lenovo logo

Lenovo logo

Operační paměť má velikost 1GB, k ukládání dat slouží pevný disk, která má volitelnou kapacitu, tedy 160, 250 nebo 320 GB. IdeaPad S12 bude dodáván s operačním systémem Microsoft Windows Vista. Prodávat se bude za 550 dolarů, což je v zhruba 10 500 Kč. Téměř s jistotou se bude prodávat i u nás.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nový netbook od Lenova s platformou nVidia ION byla publikován 26. května 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!