Nový netbook od Lenova s platformou nVidia ION

Lenovo představuje nový výkonný netbook IdeaPad S12. Ten se pyšní především tím, že je založen na nové platformě nVidia ION. Ta by měla být o poznání výkonnější než standardní Intel Atom, který je montován do netbooků. Právě nízký výkon může odradit některé zájemce o koupi netbooku.

Jako procesor je však vybrán opět Intel Atom N270 1,6 GHz. IdeaPad S12 má dvanácti palcový displej s rozlišením 1280×800, který má navíc LED podsvícení. Z hlediska portů je IdeaPad S12 vybaven docela slušně, má slot ExpressCard, čtečku paměťových karet, disponuje technologii WiFi i Bluetooth. Nechybí USB porty, ty jsou tři.

Lenovo logo

Lenovo logo

Operační paměť má velikost 1GB, k ukládání dat slouží pevný disk, která má volitelnou kapacitu, tedy 160, 250 nebo 320 GB. IdeaPad S12 bude dodáván s operačním systémem Microsoft Windows Vista. Prodávat se bude za 550 dolarů, což je v zhruba 10 500 Kč. Téměř s jistotou se bude prodávat i u nás.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nový netbook od Lenova s platformou nVidia ION byla publikován 26. května 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!