Tři nové verze notebooků Mini od HP

Výrobce počítačů Hawlett-Packard představil tři nové varianty notebooku Mini, konkrétně Mini 1101, Mini 110 XP a Mini 110 Mi. Tyto nové modely jsou si hodně podobné, liší se v detailech. Všechny mají stejně velký displej (10,1"), měly by rovněž disponovat stejným procesorem, zatím se výrobce rozmýšlí mezi procesorem Intel Atom N270 1,6 GHz nebo Intel Atom N290 s frekvencí 1.66 GHz. Rovněž mají všechny tři modely technologii WiFi.

Mini 110 XP poslouží operační pamětí s velikostí 1 GB, a pevný disk s kapacitou až 160 GB. Na požádání může být vybaven výkonnější grafickou kartou. Na trhu bude stát přibližně 329 $.

HP logo

HP logo

Mini 110 Mi se od svého výše uvedeného kolegy liší hlavně velikostí pevného disku, který může mít až 250 GB. O 1 GB je také vyšší operační paměť. Další rozdíl mezi Mini 110 Mi a Mini 110 XP je ten, že prvně jmenovaný má jako operační systém Linux, zatímco Mini 110 XP již podle názvu je vybaven operačním systémem Microsoft Windows XP. Odlišné je i barevné schéma.

Poslední Mini 1101 je určen především pro kanceláře, bude mít operační systém Windows Vista, bude méně výkonný a zaplatíte za něj 329 dolarů.

Zdroj: Fudzilla.com HP.jpg .(HP logo) *]

Novinka Tři nové verze notebooků Mini od HP byla publikován 27. května 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!