Zemřela nejstarší blogerka světa

Tagy:  blogy

María Amelia Lópezová ve věku devadesáti sedmi let zemřela. Žena si od 23. prosince roku 2006 vedle blog, v něm prezentovala své názory na svět ale i radila mladým lidem jak se chovat nebo jak jednat. Blog si během svého fungování našel stovky fanoušků.

Blog dokonce získal několik ocenění, uvést můžeme například druhé místo v soutěži o nejlepší španělsky psaný blog, tato soutěž se uskutečnila před dvěma lety. Ocenění a spousta fanoušků samozřejmě dělali Lopézové dobře, během fungování blogu se snažila odpovědět na všechny dotazy a komentáře. Při zhoršujícím se zdravotním stavu blogerky ji často pomohli rodinní příslušníci, kterým diktovala, co mají psát.

Prostřednictvím svého internetového deníčku také apelovala na starší lidi, aby pronikli do hlubin internetu.

María Amelia Lópezová však nebyla nejstarším blogerem na světě, překonala jí australanka Olive Rileyová, která si psala blog ještě ve svých sto osmi letech, zemřela loni.

Zdroj: Amis95.blogspot­.com

Novinka Zemřela nejstarší blogerka světa byla publikován 29. května 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Převody jednotek
  10. VirtualBox - základy virtualizace

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!