Nadupaný notebook pro hráče - Alienware M17x

Jeden z nejvýkonnějších notebooků pro hráče na trhu právě představuje Alienware. Notebook M17× má 17" displej s rozlišením 1920×1200 a má být dodáván s grafickou kartou Nvidia Geforce GTX 260m s pamětí 1GB. V základní verzi je „srdcem“ počítače procesor Intel Core 2 Duo P8600 s frekvencí 2.4GHz.

RAM paměť má 4 GB, pokud si to budete přát a připlatíte si, je možné osadit M17× pamětí až 8GB. Pevný disk může mít na přání zákazníka kapacitu až 1 TB, standardní pevný disk bude mít kapacit 250 GB, kterou je možné zvětšit ještě SSD diskem s kapacitou 512 MB.

Alienware M17×

Alienware M17×

Nechybí 3 USB porty, ExpressCard slot a paměťová čtečka. Pro připojení k bezdrátovým sítím máte k dispozici WiFi a Bluetooth technologii. Na výběr je i Bluray nebo DVD mechanika. Baterie je dvanácti článková. I když se může zdát, že baterie při výkonu stroje nevydrží příliš dlouho, opak je pravdou a měla by vydržet v provozu okolo třech hodin.

Cena byla stanovena na 1799 dolarů (necelých 40 000 Kč).

Zdroj: Alienware.com

Novinka Nadupaný notebook pro hráče - Alienware M17x byla publikován 30. května 2009 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!