Limitovaná edice paměťového modulu Kingston HyperX Black Edition CL5

Máte rádi ve svém počítači něco originálního? Potrpíte si na design? Tak právě pro Vás je určena nová limitovaná edice paměťových modulů od Kingstonu. Moduly 1066MHz HyperX DDR2 jsou již relativně známé, ale vývojáři sáhli po jejich úpravě – byly osazeny pasivními černými chladiči.

Tato nová edice modulů je určena především pro hráče, kteří potřebují maximální výkon a požadují co nejnižší spotřebu energie a samozřejmě zajímavý design. Kingston HyperX Black Edition Cl5 se tak stane v průhledné počítačové skříni stane hodně zajímavou součástkou, kterou jen tak někdo nepřehlédne. Vzhled je navíc doplněn logem výrobce a nápisem „Hyper X Limited edition“ v bílé barvě.

HyperX Black Edition CL5

HyperX Black Edition CL5

HYperX Black Edition CL5 jsou dostupné i v našich internetových obchodech, cenové rozmezí je zhruba 1100 až 1200 Korun. Jak je u produktů Kingston obvyklé, paměti mají doživotní záruku a vtahuje se na ně nepřetržitá technická podpora.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Limitovaná edice paměťového modulu Kingston HyperX Black Edition CL5 byla publikován 2. června 2009 v 21.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!