Pro hráče leteckých simulátorů je připraven "dar z nebes"

Tagy:  Logitech, joystick, simulátory, letání

Rádi hrajete letecké simulátory, jen Vám všechny joysticky připadají tak nějak obyčejné a nic nového neposkytující? Možná se teď našlo řešení Vaší situace – joystick Logitech Flight System G940. Nejde pouze o joystick, ten se prodává v sadě ještě s pedály a dvěma pákami, které mají simulovat ovládání tahu motoru.

Sada Logitech

Sada Logitech

Při vývoji joysticku spolupracovali s Logitechem výrobci letadel a vrtulníků. Instalace celého systému je jednoduchá – stačí připojit joystick do USB portu počítače a k joysticku ještě připojit páky pro ovládání plynu a pedály. Výrobce zaručuje plnou kompatibilitu s nejnovějšími hrami na poli leteckých simulátorů.

Joystick využívá technologie hmatové odezvy což znamená, že cítíte každý pohyb letounu od turbulence, změny směru letu až po prudší závany větru nebo střelbu. Joystick má šest programovatelných tlačítek, mini-stick, tři trimovací kolečka, osmisměrný kloboučkový ovladač a dvoustupňovou kovovou spoušť. Velmi dobře padne do ruky a má pevnou opěrku, takže nehrozí, že by joystick po stole „jezdil“.

Joystick Logitech

Joystick Logitech

Přípusť motorů má navíc programovatelná tlačítka, která dle nastavení vaší hry svítí. Simulují tak skutečnou činnost letounu. Logitech navíc připravil malý dáreček – vyměnitelné popisky, které můžete do tlačítek zasouvat, přizpůsobíte si tak prostředí jako v opravdovém letadle.

Páka Logitech

Páka Logitech

Pedály celé sady jsou plně regulovatelné, máte tedy možnost přizpůsobit si je přímo pro vaši nohu.

Sada Logitech Flight System G940 by se měla začít prodávat v Evropě od září, cena v ČR bude okolo 8 200 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Pro hráče leteckých simulátorů je připraven "dar z nebes" byla publikován 3. června 2009 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!