Intel nabízí procesory pro ultratenké notebooky

Tagy:  Notebooky, Intel

Během veletrhu Computex byly Intelem představeny čtyři nové procesory včetně nízkonapěťových verzí a čipové sady. Díky novým procesorům Intel ULV (ultra-low voltage) by se měl urychlit vznik a vývoj nových ultratenkých notebooků a netbooků. Kromě nižších nároků na prostor se mohou nové procesory chlubit nižší spotřebou energie.

Zároveň byla představena nová čipová sada Mobile Intel GS40 Express Chipset. Tato sada umožňuje zprostředkovat funkce, jimiž disponují dnešní notebooky – přehrávání ve vysokém rozlišení (HD), podporu operačního systému Windows® Vista™ Premium a nativní podporu integrovaného rozhraní HDMI i pro netbooky.

Notebook

Notebook

Ultratenké notebooky které pracují s ULV procesory již vyvinuly firmy jako MSI, ACER nebo ASUS. Aktuálně to vypadá s dalším vývojem tenkých notebooků velmi dobře a brzy by se měly objevit na trhu i další přístroje.

Další novinkou z Computexu byla například bezdrátová technologie Intel My WiFi. My WiFi dokáže nastavit notebook tak, aby se choval jako domácí Wi-Fi síť, v jejímž rámci se lze přímo připojit až k osmi certifikovaným WiFi zařízením.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Intel nabízí procesory pro ultratenké notebooky byla publikován 4. června 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel DObeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Moderní domácnost je SMART
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!