Bankovní lupič dopaden pomocí svého MySpace profilu

27-letý bankovní lupič Joseph Wade Northington byl dopaden pomocí svého účtu na sociální síti MySpace. Tento lupič vyloupil banku v Augustu, ve státě Virginia a přišel si na „pouhých“ 4 000 $. Po příjezdu domu se s tím „chlubil“ na svém účtu na MySpace, změnou svého podpisu na: „One in the head still ain't dead!!!!!! On the run for robbin a bank Love all of yall“. Což není moc důkazné, ale banka, kterou vyloupil jej zachytila na své videokameře a zveřejněnou fotografii identifikovali lidé, které znal na MySpace. Lupič má totiž v obličeji charakteristický rys- šrám od kulky (viz také jeho podpis). Zloděj jistě teď ve vězení zpytuje své svědomí nad svým absolutně nelogickým činem.

MySpace logo

MySpace logo

MySpace je sociální síť, obdobná Facebooku a nebo českému Libimseti.cz. Založena byla roku 2003 v USA a obsahuje také chat, blog, sdílení videií, má svůj vlastní instant messanger atd.

Novinka Bankovní lupič dopaden pomocí svého MySpace profilu byla publikován 4. června 2009 v 12.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!