Bankovní lupič dopaden pomocí svého MySpace profilu

Tagy:  facebook, myspace, bankovní zloděj chycen díky MySpace

27-letý bankovní lupič Joseph Wade Northington byl dopaden pomocí svého účtu na sociální síti MySpace. Tento lupič vyloupil banku v Augustu, ve státě Virginia a přišel si na „pouhých“ 4 000 $. Po příjezdu domu se s tím „chlubil“ na svém účtu na MySpace, změnou svého podpisu na: „One in the head still ain't dead!!!!!! On the run for robbin a bank Love all of yall“. Což není moc důkazné, ale banka, kterou vyloupil jej zachytila na své videokameře a zveřejněnou fotografii identifikovali lidé, které znal na MySpace. Lupič má totiž v obličeji charakteristický rys- šrám od kulky (viz také jeho podpis). Zloděj jistě teď ve vězení zpytuje své svědomí nad svým absolutně nelogickým činem.

MySpace logo

MySpace logo

MySpace je sociální síť, obdobná Facebooku a nebo českému Libimseti.cz. Založena byla roku 2003 v USA a obsahuje také chat, blog, sdílení videií, má svůj vlastní instant messanger atd.

Novinka Bankovní lupič dopaden pomocí svého MySpace profilu byla publikován 4. června 2009 v 12.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...