Bankovní lupič dopaden pomocí svého MySpace profilu

Tagy:  facebook, myspace, bankovní zloděj chycen díky MySpace

27-letý bankovní lupič Joseph Wade Northington byl dopaden pomocí svého účtu na sociální síti MySpace. Tento lupič vyloupil banku v Augustu, ve státě Virginia a přišel si na „pouhých“ 4 000 $. Po příjezdu domu se s tím „chlubil“ na svém účtu na MySpace, změnou svého podpisu na: „One in the head still ain't dead!!!!!! On the run for robbin a bank Love all of yall“. Což není moc důkazné, ale banka, kterou vyloupil jej zachytila na své videokameře a zveřejněnou fotografii identifikovali lidé, které znal na MySpace. Lupič má totiž v obličeji charakteristický rys- šrám od kulky (viz také jeho podpis). Zloděj jistě teď ve vězení zpytuje své svědomí nad svým absolutně nelogickým činem.

MySpace logo

MySpace logo

MySpace je sociální síť, obdobná Facebooku a nebo českému Libimseti.cz. Založena byla roku 2003 v USA a obsahuje také chat, blog, sdílení videií, má svůj vlastní instant messanger atd.

Novinka Bankovní lupič dopaden pomocí svého MySpace profilu byla publikován 4. června 2009 v 12.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!