Jak zvýšit výkon paměti? Nové ventilátory od Kingstonu

Tagy:  Kingston, paměť, RAM, ventilátor

Pokud Vám nestačí výkon Vašeho počítače máte několik možností jak to změnit. Jednou z těch méně známých je chladící ventilátor paměti. Jde vlastně o „větráček“ který pomůže odvádět teplo od modulů operační paměti. Tímto způsobem může vzrůst výkon počítače a prodlouží se tak životnost a zlepší odolnost modulů RAM paměti.

Ventilátory Kingston HyperX® Fan jsou určeny pro paměti řady Kingston HyperX, pokud máte jinou paměť budete muset zapátrat po výrobcích, jinak máte smůlu. Nový HyperX Fan má navíc výhodu minimálního příjmu energiem strach nemusíte mít ani z přehnaného hluku, ten činí podle testů cca. 25 dBA. Kingston HyperX ventilátor je kompatibilní jak se standardními, tak s vyššími paměťovými moduly Kingston HyperX T1 a dodává se samostatně nebo v sadě s Kingston 6GB 2000 a 1800 MHz HyperX DDR3 tříkanálovými paměťovými moduly pro systémy s procesorem Intel Core i7.

“Problémy se zahříváním je to poslední, co chtějí hráči a příznivci přetaktování řešit. Tito lidé ladí své systémy na maximum s cílem dosáhnout optimálního výkonu. Se dvěma 60milimetrovými ventilátory, které vytvářejí stálý proud vzduchu, bude paměť stabilní i při nastavení nejvyššího výkonu díky vysoce výkonné chladicí síle. HyperX ventilátor, který je vyroben z eloxovaného hliníku, obstará chlazení až 6ti paměťových modulů najednou. Při běhu ventilátoru jsou jeho lopatky osvětleny osmi modrými LED diodami " uvedl k novým chladičům Marcin Gaczor z Kingstonu.

Bohužel zatím nejsou určeny ceny chladičů, v Evropě by se měly objevit v prodeji zhruba od srpna tohoto roku.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Jak zvýšit výkon paměti? Nové ventilátory od Kingstonu byla publikován 4. června 2009 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!