Kompletní dílo Karla Čapka volně ke stažení, bude následovat Karel H. Mácha

Kompletní dílo českého spisovatele Karla Čapka bylo zveřejněno na webových stránkách Městské knihovny v Praze. Na autorovo dílo se totiž již nevztahuje autorská ochranná lhůta, která platí 70 let od smrti autora. Na webu této Městské knihovny byla vytvořena sekce kde lze stáhnout všechny Čapkovi knihy ve formátech: html, rtf, pdf, txt, pdb, prc, epub nebo si je vypůjčit v knižní podobně a nebo poslouchat v knihovně na cd nebo magnetofonových kazetách.

Web Městské knihovny v Praze s dílem Karla Čapka

Web Městské knihovny v Praze s dílem Karla Čapka

Server Novninky.cz také informoval o tom, že mluvčí knihovny Lenka Hanzlíková prozradila, že připravuje kompletní dílo Karla Hynka Máchy. Zatím se ale zvažuje zda počkat na zpřístupnění tohoto obsahu na podzim v rámci Týdne poezie, nebo až v příští rok při oslavách jeho dvoustého výročí.

Novinka Kompletní dílo Karla Čapka volně ke stažení, bude následovat Karel H. Mácha byla publikován 5. června 2009 v 17.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Smajlíci
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!