Kompletní dílo Karla Čapka volně ke stažení, bude následovat Karel H. Mácha

Tagy:  Karel Čapek online, Karel Čapek ke stažení

Kompletní dílo českého spisovatele Karla Čapka bylo zveřejněno na webových stránkách Městské knihovny v Praze. Na autorovo dílo se totiž již nevztahuje autorská ochranná lhůta, která platí 70 let od smrti autora. Na webu této Městské knihovny byla vytvořena sekce kde lze stáhnout všechny Čapkovi knihy ve formátech: html, rtf, pdf, txt, pdb, prc, epub nebo si je vypůjčit v knižní podobně a nebo poslouchat v knihovně na cd nebo magnetofonových kazetách.

Web Městské knihovny v Praze s dílem Karla Čapka

Web Městské knihovny v Praze s dílem Karla Čapka

Server Novninky.cz také informoval o tom, že mluvčí knihovny Lenka Hanzlíková prozradila, že připravuje kompletní dílo Karla Hynka Máchy. Zatím se ale zvažuje zda počkat na zpřístupnění tohoto obsahu na podzim v rámci Týdne poezie, nebo až v příští rok při oslavách jeho dvoustého výročí.

Novinka Kompletní dílo Karla Čapka volně ke stažení, bude následovat Karel H. Mácha byla publikován 5. června 2009 v 17.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!