Google přináší Chrome konečně pro Linux a Mac

Tagy:  Chromium 3.0, Chrome 3.0, Chrome Linux, Chrome Mac OS X

Když se v září vyrojila senzace zvaná Google Chrome nový, rychlý prohlížeč od Google Inc, bylo o něm také naslibováno, že bude multiplatformní. Multiplatformní mohl být ale zatím pouze díky úpravám, díky kterým běžel pod „emulátorem“ Wine. Mohu však osobně potvrdit, že se na tomto „emulovaném“ prohlížeči nedalo pracovat- byl pomalý a padal. Nativní verze se dočkáváme teprve dnes po 3/4 roce. Zatím však není důvod bouchat šampaňské, jedná se zatím o vývojářské verze, na beta nebo ostré si také budeme muset počkat.

Google přináší Chrome konečně pro Linux a Mac (http://www.swmag.cz)

Oblíbenost Google Chrome je ve hvězdách. Prohlížeč je zatím ve vývoji, ačkoliv je na něm znát dvouletý tajný vývoj- již teď si jej lidé váží pro své chytré funkce a především rychlost. Renderovací jádro je open source WebKit na kterém běží také údajně nejrychlejší browser Safari. Podle nejrůznějších statistik používá Google Chrome jen 1 % „surfařů“.

Novinka Google přináší Chrome konečně pro Linux a Mac byla publikován 6. června 2009 v 08.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!