Gigantický monitor za gigantické peníze

Tagy:  NEC, monitor

Přemýšleli jste někdy o tom, jak velký může být „opravdu velký“ monitor? Už to víme! Výrobce NEC totiž představil svůj monitor CRV43. A velikost? Stačí jen jediný údaj – 43". Nový monitor má úhlopříčku zmiňovaných 43", rozlišení je 2880×900.

Z dalších údajů můžeme zmínit poměr stran, ten je 32:10. Možná Vás napadá, že takto velký monitor nemusí mít příliš dobrý obraz. To je však omyl, CRV43 umí zobrazit skoro 69 biliónů barev. Kontrastní poměr nového monitoru je 10 000:1. Pozoruhodně nízký údaj je u velmi důležité odezvy. Především hráči se mohou těšit na reakční dobu 0,02 ms. Aby byl náš výčet kompletní, úroveň jasu je 200 cd/m².

NEC logo

NEC logo

Ovšem i takový gigant má své minusy. Spotřeba je opravdu velká, paradoxně problémové mohou být i rozměry, protože monitor má velkou tloušťku a bude tak problém pro něj najít vhodné místo. Začít by se měl prodávat v USA za 7 999 dolarů, což je zhruba 155 000 korun.

Zdroj: Necdisplay.com

Novinka Gigantický monitor za gigantické peníze byla publikován 7. června 2009 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!