Gigantický monitor za gigantické peníze

Přemýšleli jste někdy o tom, jak velký může být „opravdu velký“ monitor? Už to víme! Výrobce NEC totiž představil svůj monitor CRV43. A velikost? Stačí jen jediný údaj – 43". Nový monitor má úhlopříčku zmiňovaných 43", rozlišení je 2880×900.

Z dalších údajů můžeme zmínit poměr stran, ten je 32:10. Možná Vás napadá, že takto velký monitor nemusí mít příliš dobrý obraz. To je však omyl, CRV43 umí zobrazit skoro 69 biliónů barev. Kontrastní poměr nového monitoru je 10 000:1. Pozoruhodně nízký údaj je u velmi důležité odezvy. Především hráči se mohou těšit na reakční dobu 0,02 ms. Aby byl náš výčet kompletní, úroveň jasu je 200 cd/m².

NEC logo

NEC logo

Ovšem i takový gigant má své minusy. Spotřeba je opravdu velká, paradoxně problémové mohou být i rozměry, protože monitor má velkou tloušťku a bude tak problém pro něj najít vhodné místo. Začít by se měl prodávat v USA za 7 999 dolarů, což je zhruba 155 000 korun.

Zdroj: Necdisplay.com

Novinka Gigantický monitor za gigantické peníze byla publikován 7. června 2009 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!