Další vlna aktualizací pro Windows, IE8, Word a Excel

Tagy:  internet explorer, oprava IE8

Společnost Microsoft chystá 16. června vydání většího balíku záplat, jenž opraví bezpečnostní chyby ve Windows, Excelu a také v Internet Exploreru 8. Celkem půjde o 10 záplat, 6 pro samotné Windows, další pak pro produkty Word a Excel. Spoustu z nich je pak označeno jako kritická chyba a aktualizace se proto důrazně doporučuje. Šéf vývoje bezpečnosti Andrew Storms ve společnosti nCircle Network Security o tom dále řekl: „Jde o opravu kritických chyb ve všech verzích Windows (včetně Vista) pro IE7 a IE8." Záplatování chyb produktů ze sady Microsoft Office se však bude konat pouze na Microsoft Windows, uživatelé Mac OS se jich nedočkají.

IE8 logo

IE8 logo

Microsoft také oznámil, že příští měsíc vydá opět několik drobných oprav a celkem 14 oprav PowerPointu z balíku Microsoft Office.

Novinka Další vlna aktualizací pro Windows, IE8, Word a Excel byla publikován 8. června 2009 v 09.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!