Další vlna aktualizací pro Windows, IE8, Word a Excel

Společnost Microsoft chystá 16. června vydání většího balíku záplat, jenž opraví bezpečnostní chyby ve Windows, Excelu a také v Internet Exploreru 8. Celkem půjde o 10 záplat, 6 pro samotné Windows, další pak pro produkty Word a Excel. Spoustu z nich je pak označeno jako kritická chyba a aktualizace se proto důrazně doporučuje. Šéf vývoje bezpečnosti Andrew Storms ve společnosti nCircle Network Security o tom dále řekl: „Jde o opravu kritických chyb ve všech verzích Windows (včetně Vista) pro IE7 a IE8." Záplatování chyb produktů ze sady Microsoft Office se však bude konat pouze na Microsoft Windows, uživatelé Mac OS se jich nedočkají.

IE8 logo

IE8 logo

Microsoft také oznámil, že příští měsíc vydá opět několik drobných oprav a celkem 14 oprav PowerPointu z balíku Microsoft Office.

Novinka Další vlna aktualizací pro Windows, IE8, Word a Excel byla publikován 8. června 2009 v 09.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!