Opravdu kvalitní hraní - nové hedsety Verbatim

Tagy:  Verbatim, headset, hraní, sluchátka, počítačové hry, Rapier, hedsety

Verbatim nyní uvádí na trh dva nové headsety, Rapier USB Gaming Headset a 5.1 Channel Gaming USB Headset. Jejich největším kladem by měl být výjimečně čistý zvuk.

První z headsetů, Rapier USB Gaming Headset se pyšní především implantováním zajímavé technologie, díky basovým vibracím a zesilovači si můžete užít velmi realistického zvuku, například při explozích nebo výstřelech. Vibrace dosahují frekvence 20 Hz až 200 Hz, obyčejný zvuk dosahuje frekvence od 20 Hz do 20 kHz. Mikrofon disponuje vlastním vypínáním. Samozřejmostí sluchátek je nastavitelná šířka. Cena je 899 Kč.

Rapier Hedset

Rapier Hedset

Druhý z headsetů disponuje ještě lepším tlumením mikrofonu, stav signalizuje LED dioda dálkového ovladače. Subwoofer pracuje při frekvenci 50 Hz až 5 kHz a jeho maximální výkon je 500 mW. Za tento hedset si zaplatíte o 300 korun více.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Opravdu kvalitní hraní - nové hedsety Verbatim byla publikován 9. června 2009 v 20.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!