Opravdu kvalitní hraní - nové hedsety Verbatim

Verbatim nyní uvádí na trh dva nové headsety, Rapier USB Gaming Headset a 5.1 Channel Gaming USB Headset. Jejich největším kladem by měl být výjimečně čistý zvuk.

První z headsetů, Rapier USB Gaming Headset se pyšní především implantováním zajímavé technologie, díky basovým vibracím a zesilovači si můžete užít velmi realistického zvuku, například při explozích nebo výstřelech. Vibrace dosahují frekvence 20 Hz až 200 Hz, obyčejný zvuk dosahuje frekvence od 20 Hz do 20 kHz. Mikrofon disponuje vlastním vypínáním. Samozřejmostí sluchátek je nastavitelná šířka. Cena je 899 Kč.

Rapier Hedset

Rapier Hedset

Druhý z headsetů disponuje ještě lepším tlumením mikrofonu, stav signalizuje LED dioda dálkového ovladače. Subwoofer pracuje při frekvenci 50 Hz až 5 kHz a jeho maximální výkon je 500 mW. Za tento hedset si zaplatíte o 300 korun více.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Opravdu kvalitní hraní - nové hedsety Verbatim byla publikován 9. června 2009 v 20.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!