Přenášení je základ - Toshiba Satellite U500

Toshiba právě včera představila nový 13,3" notebook **Satellite U500, Jeho hlavní doménou je přenášení, notebook je tenký a především lehký. Vývojáři se také zaměřili na design, notebook je ozdoben na víku trojrozměrnou texturou.

Displej má poměr stran 16:10 a rozlišení 1280×800. Toshiba sáhla po procesoru Intel Core 2 Duo, operační paměť lze zakoupit až osmi gigabajtovou. Maximální kapacita pevného disku je 500 GB. Samozřejmě nechybí grafická karta, Mobility Radeon HD 4570 s pamětí VRAM DDR3 až 512 MB.

Toshiba Satellite

Toshiba Satellite

Notebook lze propojit s ostatními přístroji za pomocí rozhraní Bluetooth 2.1. Satellite U500 má také dva USB porty a čtečku paměťových karet. Zajímavé je implantování technologie na ochranu před poškozením. Satellite U500 je totiž vybaven snímači pohybu, pokud hrozí pád, zapisovací hlava pevného disku je automaticky odsunuta.

Satellite U500 se v Evropě začne prodávat v létě.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Přenášení je základ - Toshiba Satellite U500 byla publikován 11. června 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Smajlíci
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!