Video: Linuxové jádro nyní obsahuje multi-touch technologii

Francouzská vývojářská skupina ENAC (Ecole Nationale de l'Aviation Civile) oznámila uvedení multi-touch technologie do linuxového jádra 2.6.30. Více-dotykovou technologii můžete znát z chytrých telefonů, jako např. iPhone, ale i jiné. Zde uvedené video ukazuje některé z efektů této více dotykové technologie, jedná se především o rotaci oken a jejich roztahování pouze pomocí dvou prstů a grafický efekt kapky vody v místě kontaktu prstů s plochou. Vše je samozřejmě otevřené, takže mohou příznivci open source stahovat zdrojové kódy a upravovat dle libosti.

Zdroj: linuxdevices.com

Novinka Video: Linuxové jádro nyní obsahuje multi-touch technologii byla publikován 15. června 2009 v 16.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!