Blender Institute: nový "open" movie projekt- Durian

Blender Institute, který má za sebou projekty: Orange (film Elephants Dream), Peach (film Big Buck Bunny) a Apricot (hra Yo! Frankie) pořádá další. Tento projekt nese kódové označení Durian. Opět půjde o krátký film vytvořený pouze v open source nástrojích. Projekt by měl být hotový v březnu/dubnu 2010. Máte-li grafické nadání, umíte Blender a cizí jazyk můžete se přihlásit k vývojářům pracujícím v Amsterodamu. Ubytování zdarma, včetně potřebného příslušenství samozřejmostí. Za práci byste měli dostávat i nějaké kapesné, více na stránce projektu.

Uvidíme, jestli se brzy dočkáme i celovečerního filmu v tomto skvělém nástroji. Spíše si ale myslím, že tyto krátké filmy pomáhají zatím jen vývojářům zlepšit Blender.

Zdroj: blender.org

Novinka Blender Institute: nový "open" movie projekt- Durian byla publikován 15. června 2009 v 18.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!