Nové projektory pro školy

Tagy:  Hitachi, projektory

Hlavně pro školy jsou určené nové projektory od firmy Hitachi. LCD projektory ED-X40 a ED-X42, jsou významné hlavně tím, že pomáhají snižovat spotřebu elektrické energie. Rovněž je zajímavostí maximální délka provozu bez údržby 6000 hodin.

“Majitelé projektorů v sektoru vzdělávání chtějí stejně jako všichni ostatní minimalizovat celkové náklady na vlastnictví po dobu provozní životnosti projektoru, a přesně s tímto záměrem byly nové modely navrženy. Inovace spočívá v 6000hodinovém cyklu údržby filtru, stejně dlouhé době životnosti lampy a v nízké spotřebě elektřiny, což znamená, že průběžně šetříte peníze i životní prostředí,” řekl k novým projektorům Axel Kutschke ze společnosti Hitachi.

Projektory zjednodušují práci i obsluze, ta si může například pojmenovat samostatně vstupy, může upravovat rozlišení, k dispozici je navíc volba obrazu k promítání na černou nebo bílou tabuli.

V úsporném režimu oba nové modely pracují při nízké hlučnosti 29dB. Výbornou kvalitu obrazu v prostředí jakékoli učebny zajišťují funkce vyrovnání gamma křivky, 2–3 pulldown, progressive scan, redukce šumu a také režim promítání při denním světle.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové projektory pro školy byla publikován 16. června 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!