World Gamemaster Tournament 2009 od 20. června

Tagy:  hry, turnajem, programing

Již zítra proběhne první turnaj jedné z nejdůležitějších progamingových akcí – World Gamemaster Tournament (WGT). Zítřejší turnaj se uskuteční v pražské herně Battlezone a hrát se bude oblíbená hra Counter-Strike 1.6. Hráči se mohou v herně těšit na skutečné počítačové skvosty – sestavy s procesorem Intel® CoreTM i7 a grafickou kartou Asus 9800GTX+. Očekává se účast asi 400 hráčů.

Celá soutěž WGT probíhá formou on-line turnajů. Hráči se utkají ve skutečně širokém spektru her, od strategií, až po akční hry. Zhruba 16 nejlepších hráčů či týmů vybrané hry se posléze utká v národním finále na podzim. Všechna kola jsou volně přístupná pro diváky, takže se můžete přijít podívat i vy. Pro diváky je připraven pestrý program, součástí jsou například předváděcí akce partnerů turnaje., kdo už budou unaveni sledováním hráčského zápolení, je připraven doprovodný program, předváděcí akce partnerů turnaje a jiné kratochvíle.

Logo turnaje

Logo turnaje

Výherci si odnesou ceny v hodnotě 70 tisíc Kč, ceny byly věnovány společnostmi Intel a ASUS. Dalšími partnery turnaje jsou například Microsoft a herna Battlezone. Mediálním partnerem je Pctuning.cz a prodejcem herního vybaveni ASUS je pak Alza.cz.

Zdroj: Oficiální stránky turnaje

Novinka World Gamemaster Tournament 2009 od 20. června byla publikován 20. června 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...