UPC nabízí nové služby

Poskytovatel připojení k internetu firma UPC nabízí nové služby, zvýší se rychlost připojení, od ledna příštího roku se zvyšuje rychlost i u aktuálních služeb.

Nové tarify jsou označeny jako UPC 10M a UPC 20M. Rychlost dat k uživateli bude 10 Mbit/s, respektive 20 Mbit/s. „Pomalejší“ služba měsíčně vyjde na 490 Kč, rychlejší na 800 Kč. Zajímavá je situace u služeb, které jsou poskytovány nyní. U těchto tarifů dojde v lednu ke zvýšení rychlosti, měsíční ceny budou ale zachovány.

UPC logo

Připraveno je pro uživatele i několik zvýhodněných balíčků, například internet a telefon, nebo internet a digitální televize.

Pokud se však nabídka nebude zdát uživateli výhodná, může od začátku příštího roku přejít dle vlastní libosti na jeden z nových tarifů UPC 10M, popřípadě UPC 20M. Zhruba od konce příštího roku bude internet od UPC poskytován jen v rámci těchto tarifů.

Zdroj: Digiweb.cz

Novinka UPC nabízí nové služby byla publikován 16. září 2008 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!