UPC nabízí nové služby

Poskytovatel připojení k internetu firma UPC nabízí nové služby, zvýší se rychlost připojení, od ledna příštího roku se zvyšuje rychlost i u aktuálních služeb.

Nové tarify jsou označeny jako UPC 10M a UPC 20M. Rychlost dat k uživateli bude 10 Mbit/s, respektive 20 Mbit/s. „Pomalejší“ služba měsíčně vyjde na 490 Kč, rychlejší na 800 Kč. Zajímavá je situace u služeb, které jsou poskytovány nyní. U těchto tarifů dojde v lednu ke zvýšení rychlosti, měsíční ceny budou ale zachovány.

UPC logo

Připraveno je pro uživatele i několik zvýhodněných balíčků, například internet a telefon, nebo internet a digitální televize.

Pokud se však nabídka nebude zdát uživateli výhodná, může od začátku příštího roku přejít dle vlastní libosti na jeden z nových tarifů UPC 10M, popřípadě UPC 20M. Zhruba od konce příštího roku bude internet od UPC poskytován jen v rámci těchto tarifů.

Zdroj: Digiweb.cz

Novinka UPC nabízí nové služby byla publikován 16. září 2008 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!