UPC nabízí nové služby

Poskytovatel připojení k internetu firma UPC nabízí nové služby, zvýší se rychlost připojení, od ledna příštího roku se zvyšuje rychlost i u aktuálních služeb.

Nové tarify jsou označeny jako UPC 10M a UPC 20M. Rychlost dat k uživateli bude 10 Mbit/s, respektive 20 Mbit/s. „Pomalejší“ služba měsíčně vyjde na 490 Kč, rychlejší na 800 Kč. Zajímavá je situace u služeb, které jsou poskytovány nyní. U těchto tarifů dojde v lednu ke zvýšení rychlosti, měsíční ceny budou ale zachovány.

UPC logo

Připraveno je pro uživatele i několik zvýhodněných balíčků, například internet a telefon, nebo internet a digitální televize.

Pokud se však nabídka nebude zdát uživateli výhodná, může od začátku příštího roku přejít dle vlastní libosti na jeden z nových tarifů UPC 10M, popřípadě UPC 20M. Zhruba od konce příštího roku bude internet od UPC poskytován jen v rámci těchto tarifů.

Zdroj: Digiweb.cz

Novinka UPC nabízí nové služby byla publikován 16. září 2008 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!