Server na sdílení souborů Rapidshare dostal pokutu 24 mil. € (cca 624 milionů Kč)

Známé úložiště počítačových dat – server rapidshare.com dostal pokutu 24 mil. € (cca 624 milionů Kč). U soudu server stanul na podnět německého svazu na ochranu autorských práv GEMA, který jen v Německu zastupuje 65 000 členů hudebního průmyslu. Kromě pokuty, proti které se rapidshare pravděpodobně odvolá, soud uložil smazání a znepřístupnění opětovného nahrání 5000 hudebních skladeb autorů, které zastupuje svazu GEMA.

Server na sdílení souborů Rapidshare dostal pokutu 24 mil. € (cca 624 milionů Kč) (http://www.swmag.cz)

Rapidshare funguje jako spousta jiných serverů- např. FileFactory, MegaUpload a jiné. Uživatele nahraje jednoduše soubory na server a pak na fórech a blozích sdílí odkazy, je jasné, že většina sdíleného materiálu je nelegálního. Otázka ale je, jak mají provozovatelé bojovat s uploadem a blokací souborů, které jsou pojmenovány nic neříkajíc a ještě třeba zaheslované.

Novinka Server na sdílení souborů Rapidshare dostal pokutu 24 mil. € (cca 624 milionů Kč) byla publikován 25. června 2009 v 21.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!