Server na sdílení souborů Rapidshare dostal pokutu 24 mil. € (cca 624 milionů Kč)

Tagy:  rapidshare zažalován, rapidshare před soudem

Známé úložiště počítačových dat – server rapidshare.com dostal pokutu 24 mil. € (cca 624 milionů Kč). U soudu server stanul na podnět německého svazu na ochranu autorských práv GEMA, který jen v Německu zastupuje 65 000 členů hudebního průmyslu. Kromě pokuty, proti které se rapidshare pravděpodobně odvolá, soud uložil smazání a znepřístupnění opětovného nahrání 5000 hudebních skladeb autorů, které zastupuje svazu GEMA.

Server na sdílení souborů Rapidshare dostal pokutu 24 mil. € (cca 624 milionů Kč) (http://www.swmag.cz)

Rapidshare funguje jako spousta jiných serverů- např. FileFactory, MegaUpload a jiné. Uživatele nahraje jednoduše soubory na server a pak na fórech a blozích sdílí odkazy, je jasné, že většina sdíleného materiálu je nelegálního. Otázka ale je, jak mají provozovatelé bojovat s uploadem a blokací souborů, které jsou pojmenovány nic neříkajíc a ještě třeba zaheslované.

Novinka Server na sdílení souborů Rapidshare dostal pokutu 24 mil. € (cca 624 milionů Kč) byla publikován 25. června 2009 v 21.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!