Česká verze Windows 7 31. října

Nový operační systém od společnosti Microsoft – Windows 7 vyjde 31. října, což bude devět dní po celosvětovém uvedení anglické verze. Ceny krabicových licencí budou stejné jako ceny Windows Vista, ba v některých případech dokonce o něco nižší. A co víc, zákazníci, kteří si od 26. června do konce ledna 2010 koupí určitou edici Windows Vista, budou mít možnost bezplatně přejít na nové Windows 7. Tento přechod ovšem samozřejmě neplatí pro OEM verze (OEM se váže na koupi hardwaru- tedy nového počítače).

Česká verze Windows 7 31. října (http://www.swmag.cz)

Microsoft si od nového operačního systému slibuje větší zájem, než měla Vista, lidé totiž nedůvěřovali novému systému a zůstávali u starých Win XP. Důvodů bylo více: nutnost opět platit, větší hardware náročnost, zpočátku nebyly ovladače a různé programy.

Novinka Česká verze Windows 7 31. října byla publikován 27. června 2009 v 07.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!