Česká verze Windows 7 31. října

Tagy:  Win7

Nový operační systém od společnosti Microsoft – Windows 7 vyjde 31. října, což bude devět dní po celosvětovém uvedení anglické verze. Ceny krabicových licencí budou stejné jako ceny Windows Vista, ba v některých případech dokonce o něco nižší. A co víc, zákazníci, kteří si od 26. června do konce ledna 2010 koupí určitou edici Windows Vista, budou mít možnost bezplatně přejít na nové Windows 7. Tento přechod ovšem samozřejmě neplatí pro OEM verze (OEM se váže na koupi hardwaru- tedy nového počítače).

Česká verze Windows 7 31. října (http://www.swmag.cz)

Microsoft si od nového operačního systému slibuje větší zájem, než měla Vista, lidé totiž nedůvěřovali novému systému a zůstávali u starých Win XP. Důvodů bylo více: nutnost opět platit, větší hardware náročnost, zpočátku nebyly ovladače a různé programy.

Novinka Česká verze Windows 7 31. října byla publikován 27. června 2009 v 07.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!