Nová tříkanálová sada Kingston HyperX DDR3

Tagy:  Kingston, paměť

Kingston se rozhodl představit další novinku v oblasti počítačových pamětí. Tentokrát jde o tříkanálovou sadu Kingston HyperX, skládá se ze tří 4 GB paměťových modulů. Tato sada je určena především pro hráče počítačových her, sada funguje na platformách Intel Core i7 a Intel X58. Jde o první takovýto výrobek na trhu, rychlost pamětí je 1600MHz.

„Tento nový tříkanálový paměťový kit HyperX 12GB DDR3 je pro extrémní hráče a náročné počítačové nadšence, kteří chtějí docílit nejvyššího výkonu při hraní a tvůrčí práci s digitálními médii v systémech založených na procesorech Intel® Core i7 a Intel® X58. Těmto náročným uživatelům můžeme nyní bez obav nabídnout vysokokapacitní, výkonné paměťové sady a splnit tak jejich vysoké nároky na prvotřídní paměťové konfigurace.,“ řekl k novince Marcin Gaczor ze společnosti Kingston.

Paměti

Paměti

Další sady jsou k dispozici v kapacitách 3GB a 6GB s taktem až 2GHz. Paměť Kingston HyperX má celoživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporou. Cena však odpovídá funkci, za 12 GB sadu zaplatíte 39 000 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nová tříkanálová sada Kingston HyperX DDR3 byla publikován 29. června 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!