Nová tříkanálová sada Kingston HyperX DDR3

Tagy:  Kingston, paměť

Kingston se rozhodl představit další novinku v oblasti počítačových pamětí. Tentokrát jde o tříkanálovou sadu Kingston HyperX, skládá se ze tří 4 GB paměťových modulů. Tato sada je určena především pro hráče počítačových her, sada funguje na platformách Intel Core i7 a Intel X58. Jde o první takovýto výrobek na trhu, rychlost pamětí je 1600MHz.

„Tento nový tříkanálový paměťový kit HyperX 12GB DDR3 je pro extrémní hráče a náročné počítačové nadšence, kteří chtějí docílit nejvyššího výkonu při hraní a tvůrčí práci s digitálními médii v systémech založených na procesorech Intel® Core i7 a Intel® X58. Těmto náročným uživatelům můžeme nyní bez obav nabídnout vysokokapacitní, výkonné paměťové sady a splnit tak jejich vysoké nároky na prvotřídní paměťové konfigurace.,“ řekl k novince Marcin Gaczor ze společnosti Kingston.

Paměti

Paměti

Další sady jsou k dispozici v kapacitách 3GB a 6GB s taktem až 2GHz. Paměť Kingston HyperX má celoživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporou. Cena však odpovídá funkci, za 12 GB sadu zaplatíte 39 000 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nová tříkanálová sada Kingston HyperX DDR3 byla publikován 29. června 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!