Nová tříkanálová sada Kingston HyperX DDR3

Tagy:  Kingston, paměť

Kingston se rozhodl představit další novinku v oblasti počítačových pamětí. Tentokrát jde o tříkanálovou sadu Kingston HyperX, skládá se ze tří 4 GB paměťových modulů. Tato sada je určena především pro hráče počítačových her, sada funguje na platformách Intel Core i7 a Intel X58. Jde o první takovýto výrobek na trhu, rychlost pamětí je 1600MHz.

„Tento nový tříkanálový paměťový kit HyperX 12GB DDR3 je pro extrémní hráče a náročné počítačové nadšence, kteří chtějí docílit nejvyššího výkonu při hraní a tvůrčí práci s digitálními médii v systémech založených na procesorech Intel® Core i7 a Intel® X58. Těmto náročným uživatelům můžeme nyní bez obav nabídnout vysokokapacitní, výkonné paměťové sady a splnit tak jejich vysoké nároky na prvotřídní paměťové konfigurace.,“ řekl k novince Marcin Gaczor ze společnosti Kingston.

Paměti

Paměti

Další sady jsou k dispozici v kapacitách 3GB a 6GB s taktem až 2GHz. Paměť Kingston HyperX má celoživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporou. Cena však odpovídá funkci, za 12 GB sadu zaplatíte 39 000 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nová tříkanálová sada Kingston HyperX DDR3 byla publikován 29. června 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...