Externí pevný disk od Verbatimu s rozsáhlým softwarem

Tagy:  externí disk

Verbatim představuje nový externí pevný 2,5" pevný disk s kapacitou 500 GB. Hlavním lákadlem je však „dárek“ v podobě tří programů, které Vám pomohou s údržbou a správou disku.

Software Turbo Speed je první z přidaných programů. Jeho úkolem je zlepšovat kompresi dat během jejich přenosu, to přirozeně znamená mnohem vyšší rychlost jak zápisu tak čtení dat.

Druhý z programů, Verbatim Sync pomáhá se synchronizací souborů na disku. Výhodou je šifrování dat a jejich následné zaheslování. Jde o dobrou ochranu v případě ztráty disku. Poslední z programů, Nero BackItUp 4 Essentials, je určen pro zálohování dat.

Disk

Disk

Při zakoupení dostanete ještě jeden dárek v podobě praktického váčku, který chrání disk například před poškrábáním nebo před prachem.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Externí pevný disk od Verbatimu s rozsáhlým softwarem byla publikován 29. června 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Převody jednotek
  10. VirtualBox - základy virtualizace

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!