Externí pevný disk od Verbatimu s rozsáhlým softwarem

Verbatim představuje nový externí pevný 2,5" pevný disk s kapacitou 500 GB. Hlavním lákadlem je však „dárek“ v podobě tří programů, které Vám pomohou s údržbou a správou disku.

Software Turbo Speed je první z přidaných programů. Jeho úkolem je zlepšovat kompresi dat během jejich přenosu, to přirozeně znamená mnohem vyšší rychlost jak zápisu tak čtení dat.

Druhý z programů, Verbatim Sync pomáhá se synchronizací souborů na disku. Výhodou je šifrování dat a jejich následné zaheslování. Jde o dobrou ochranu v případě ztráty disku. Poslední z programů, Nero BackItUp 4 Essentials, je určen pro zálohování dat.

Disk

Disk

Při zakoupení dostanete ještě jeden dárek v podobě praktického váčku, který chrání disk například před poškrábáním nebo před prachem.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Externí pevný disk od Verbatimu s rozsáhlým softwarem byla publikován 29. června 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!