Externí pevný disk od Verbatimu s rozsáhlým softwarem

Verbatim představuje nový externí pevný 2,5" pevný disk s kapacitou 500 GB. Hlavním lákadlem je však „dárek“ v podobě tří programů, které Vám pomohou s údržbou a správou disku.

Software Turbo Speed je první z přidaných programů. Jeho úkolem je zlepšovat kompresi dat během jejich přenosu, to přirozeně znamená mnohem vyšší rychlost jak zápisu tak čtení dat.

Druhý z programů, Verbatim Sync pomáhá se synchronizací souborů na disku. Výhodou je šifrování dat a jejich následné zaheslování. Jde o dobrou ochranu v případě ztráty disku. Poslední z programů, Nero BackItUp 4 Essentials, je určen pro zálohování dat.

Disk

Disk

Při zakoupení dostanete ještě jeden dárek v podobě praktického váčku, který chrání disk například před poškrábáním nebo před prachem.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Externí pevný disk od Verbatimu s rozsáhlým softwarem byla publikován 29. června 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!