Nová řada projektorů od Hitachi

Modely CP-X2510 a CP-X3010 se soustředí především na skloubení nízké ceny a vysokého výkonu a především velmi kvalitního obrazu. Vývojáři z Hitachi se soustředili i na položku nízkých nákladů na vlastnictví. Díky Super Hybrid filtru a lampě s dlouhou životností 6000 hodin nejsou servisní návštěvy u většiny uživatelů v podstatě zapotřebí.

LCD obraz dosahuje kontrastu 2000:1, navíc je k dispozici funkce vyrovnání gamma křivky. vysoké kvalitě s kontrastem 2000:1, vysoký barevný jas díky aktivní cloně a funkci vyrovnání gamma křivky. Zajímavou výhodou je vybavenost vestavěným 16W reproduktorem, který pro mnohé uživatele představuje pohodlné a ekonomické řešení ozvučení, takže často není nutné připojovat externí reproduktory. Zároveň nemusíte mít obavu, že by projektor byl hlučnější než je nutné, jeho provoz je extrémně tichý.

Projektor

Projektor

Nezaostává ani bezpečnost, funguje detektor změny polohy, navíc ke zvýšení bezpečnosti je možné využít PIN heslo. Také zámek projektoru.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nová řada projektorů od Hitachi byla publikován 29. června 2009 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!