Nová řada projektorů od Hitachi

Tagy:  Projektor

Modely CP-X2510 a CP-X3010 se soustředí především na skloubení nízké ceny a vysokého výkonu a především velmi kvalitního obrazu. Vývojáři z Hitachi se soustředili i na položku nízkých nákladů na vlastnictví. Díky Super Hybrid filtru a lampě s dlouhou životností 6000 hodin nejsou servisní návštěvy u většiny uživatelů v podstatě zapotřebí.

LCD obraz dosahuje kontrastu 2000:1, navíc je k dispozici funkce vyrovnání gamma křivky. vysoké kvalitě s kontrastem 2000:1, vysoký barevný jas díky aktivní cloně a funkci vyrovnání gamma křivky. Zajímavou výhodou je vybavenost vestavěným 16W reproduktorem, který pro mnohé uživatele představuje pohodlné a ekonomické řešení ozvučení, takže často není nutné připojovat externí reproduktory. Zároveň nemusíte mít obavu, že by projektor byl hlučnější než je nutné, jeho provoz je extrémně tichý.

Projektor

Projektor

Nezaostává ani bezpečnost, funguje detektor změny polohy, navíc ke zvýšení bezpečnosti je možné využít PIN heslo. Také zámek projektoru.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nová řada projektorů od Hitachi byla publikován 29. června 2009 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...