Skype 3.0 na Windows Mobile, Linux pokulhává

Službu a stejnojmenný program Skype netřeba představovat- jedná se o jednu z nejpoužívanějších služeb internetu, stonásobně oblíbenější než ICQ nebo cokoliv jiného. Nyní výrobce Skype oznámil verzi 3.0 pro systém Windows Mobile. Jen pro malou představu: Windows mají stabilní verzi 4.0, betaverzi 4.1, Mac OS X má stabilní 2.7 a betu 2.8, Linux však již dlouho „trčí“ na verzi „2.0.0.74“: http://www.skype.com/…skype/linux/. Je nutné se ptát proč vývojáři zahálí s portací novějších verzí a nových funkcí na Linux. Tato minoritní skupina je záměrně ignorována a zřejmě možná cíleně ignorována.

K novému Skype v3.0– program vám na telefonu poběží rychleji a opravuje samozřejmě stovky chyb, zabírá však velký úložný prostor (instalujte na kartu)- jen instalační soubor CAB má 11,5 MiB. Program zatím neumí česky, což je pro některé veliké mínus. Z nových vlastností mohu jmenovat: zasílání souborů Skype-Skype a posílání krátkých textových SMS.

Zdroj: skype.com

Novinka Skype 3.0 na Windows Mobile, Linux pokulhává byla publikován 30. června 2009 v 11.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!