Google Earth prý pomáhá zlodějům

Podle policejních statistik se prý množí případy, kdy kriminálníci stále častěji využívají služeb Google Earth na identifikaci zahradních jezírek, ve kterých jsou vzácné ryby. Zdá se, že jde o podobnou stížnost jako v případě Google Street View, kdy si zase zloději prohlíželi vytipované obchody.

Google Earth prý pomáhá zlodějům (http://www.swmag.cz)

TG Daily.com, který o vykrádání jezírek informoval jako první, dále píše: severovýchodní anglické městečko Hull se stalo jednou z takových obětí „moderní kriminality“. Zloději se zde dopustili krádeže několika japonských kaprů, jejichž cena je i několik stovek amerických dolarů. V krátkém období se však vyskytlo 12 takovýchto případů. Zloději se zdá se nespokojili jen se drahými rybami, ale odcizili také vzácné věty z jezírek a filtrační zařízení.

Google na stížnosti reaguje tím, že zloději ke své činnosti používají také telefony, mapy a počítače a přesto je si nedovolí nikdo obvinit. Jejich služba je naprosto legální a zkrátka není možné je obvinit z tohoto činu, že problémové břemeno leží jen a pouze na zlodějích.

Zdroj : TG Daily.com

Novinka Google Earth prý pomáhá zlodějům byla publikován 30. června 2009 v 12.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!