Google Earth prý pomáhá zlodějům

Tagy:  krádeže, GE

Podle policejních statistik se prý množí případy, kdy kriminálníci stále častěji využívají služeb Google Earth na identifikaci zahradních jezírek, ve kterých jsou vzácné ryby. Zdá se, že jde o podobnou stížnost jako v případě Google Street View, kdy si zase zloději prohlíželi vytipované obchody.

Google Earth prý pomáhá zlodějům (http://www.swmag.cz)

TG Daily.com, který o vykrádání jezírek informoval jako první, dále píše: severovýchodní anglické městečko Hull se stalo jednou z takových obětí „moderní kriminality“. Zloději se zde dopustili krádeže několika japonských kaprů, jejichž cena je i několik stovek amerických dolarů. V krátkém období se však vyskytlo 12 takovýchto případů. Zloději se zdá se nespokojili jen se drahými rybami, ale odcizili také vzácné věty z jezírek a filtrační zařízení.

Google na stížnosti reaguje tím, že zloději ke své činnosti používají také telefony, mapy a počítače a přesto je si nedovolí nikdo obvinit. Jejich služba je naprosto legální a zkrátka není možné je obvinit z tohoto činu, že problémové břemeno leží jen a pouze na zlodějích.

Zdroj : TG Daily.com

Novinka Google Earth prý pomáhá zlodějům byla publikován 30. června 2009 v 12.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!