Od ledna 2010 také faktury přes datové schránky?

Od ledna 2010 bude možné prostřednictvím datových schránek (náš článek Datoveschranky.cz – proč vznikly a k čemu slouží? Rozhovor s Mgr. Zdeňkem Zajíčkem) vést komunikaci také mezi soukromými subjekty Bude však nutné mít souhlas jednotlivých subjektů na doručováním elektronických dokumentů. Další zajímavou zprávou je možnost doručování nebo vydávání faktur, bude tak možné činit v přechodném období od 1. ledna do 30. června 2010. Po tomto období se uvidí co dál, ale očekává se ještě širší využití schránek než doposud. Správci datových schránek zvažují i elektronické zasílání účtů za elektřinu, vodu a plyn.

Zdroj: Podnikatel.cz

Novinka Od ledna 2010 také faktury přes datové schránky? byla publikován 30. června 2009 v 13.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Katastrální mapy online
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!