Service Pack 2 pro Windows Vista už ke stažení.

Vývojáři Microsoftu zapracovali a konečně se tak můžeme „vyzbrojit“ novým Service Packem pro operační systémy Windows Vista a Windows Server 2008. Jak jsme již zvyklí, Service Pack 2 přináší všechny opravy a aktualizace vydané od Service Pack 1, přináší však i některá nová vylepšení.

Zapracovalo se především na kompatibilitě se zařízeními Bluetooth a WiFi, nově je k dispozici podpora pro uživatele s procesory VIA. Zlepšeno je také vyhledávání souborů a složek. K dispozici je také program pro mazání servisních aktualizací. Kompletně byla předělána podpora pro Blu-ray mechaniky, média by nyní měla jít vypálit zcela bezproblémově. Zároveň si uživatelé mohou „vychutnat“ novou verzi Windows Media Center.

Nový Service Pack je možné stáhnout na oficiálních stránkách Microsoftu.

Novinka Service Pack 2 pro Windows Vista už ke stažení. byla publikován 2. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!