Jacksonova smrt zneužívána ve spamech

Tagy:  Michael Jackson, spam

I na lidské smrti se dá vydělat. To si zřejmě řekli spameři, nyní se pokoušejí na smrti slavného zpěváka Michaela Jacksona vydělat. Zpěvák zemřel před několika dny na selhání srdce, pravděpodobně mu ke smrti dopomohly spousty léků na bolest a a uklidnění.

Zatím se objevuje z hlediska e-mailové pošty nejvíce hoaxů, jde o různé zprávy lživého, popřípadě naprosto vymyšleného obsahu, který se týká zpěvákovi smrti. V těchto hoaxech se objevují například zmínky o spiknutí, rovněž se v takové poště objevily teorie o fingování smrti zpěváka, který prý má již dost popularity a snaží se nyní žít někde v ústraní. Předstírání jeho vlastní smrti mu v tom má pomoci.

Bohužel se už objevily i pokusy dostat z důvěřivých lidí peníze. Jeden ze spamů například slibuje vstupenky na zpěvákův pohřeb za nemalou peněžní částku. Vyskytlo se také několik nepravdivých informací o dražbách předmětů, které zpěvák používal.

Novinka Jacksonova smrt zneužívána ve spamech byla publikován 4. července 2009 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...