Jacksonova smrt zneužívána ve spamech

Tagy:  Michael Jackson, spam

I na lidské smrti se dá vydělat. To si zřejmě řekli spameři, nyní se pokoušejí na smrti slavného zpěváka Michaela Jacksona vydělat. Zpěvák zemřel před několika dny na selhání srdce, pravděpodobně mu ke smrti dopomohly spousty léků na bolest a a uklidnění.

Zatím se objevuje z hlediska e-mailové pošty nejvíce hoaxů, jde o různé zprávy lživého, popřípadě naprosto vymyšleného obsahu, který se týká zpěvákovi smrti. V těchto hoaxech se objevují například zmínky o spiknutí, rovněž se v takové poště objevily teorie o fingování smrti zpěváka, který prý má již dost popularity a snaží se nyní žít někde v ústraní. Předstírání jeho vlastní smrti mu v tom má pomoci.

Bohužel se už objevily i pokusy dostat z důvěřivých lidí peníze. Jeden ze spamů například slibuje vstupenky na zpěvákův pohřeb za nemalou peněžní částku. Vyskytlo se také několik nepravdivých informací o dražbách předmětů, které zpěvák používal.

Novinka Jacksonova smrt zneužívána ve spamech byla publikován 4. července 2009 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Jak na vklad v online casinu? Zkuste platbu pomocí SMS
  6. Využívejte výhody softwaru pro vážní systémy
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  9. Jak si zajistit rychlé internetové připojení v Kralupech nad Vltavou a jejich okolí?
  10. Objevte informační systém, který příznivě ovlivní vaše podnikání

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!