Mozilla Firefox 3.5 boduje

Od uvedení nové verze prohlížeče Mozilla Firefox, konkrétně verze 3.5 byl zaznamenán velký úspěch v tržním podílu. Verze 3.5 si dokázala během minulého víkendu zajistit 2% tržního podílu, čímž předstihla prohlížeč Google Chrome.

Jsou známé i aktuální průzkumy trhu. Samozřejmě vede Internet Explorer s podílem 65 %, jeho podíl ovšem sice pozvolna ale od konce minulého roku klesá. Firefox má aktuálně podíl 22 %, ten naopak od konce loňského roku posiluje. Safari s devíti procenty mírně posiluje, rovněž tak Google Chrome který má dvě procenta.

Firefox

Firefox

Průzkumy nejsou však úplně přesné, protože se bere vždy nejvyužívanější verze prohlížeče. Ve skutečnosti tak Firefox a Safari zabírají o několik desetin procent více. Z průzkumů dále vyplývá, že se uživatelé modernizaci svých prohlížečů nebrání a považují ji za důležitou.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Mozilla Firefox 3.5 boduje byla publikován 6. července 2009 v 14.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!