Mozilla Firefox 3.5 boduje

Od uvedení nové verze prohlížeče Mozilla Firefox, konkrétně verze 3.5 byl zaznamenán velký úspěch v tržním podílu. Verze 3.5 si dokázala během minulého víkendu zajistit 2% tržního podílu, čímž předstihla prohlížeč Google Chrome.

Jsou známé i aktuální průzkumy trhu. Samozřejmě vede Internet Explorer s podílem 65 %, jeho podíl ovšem sice pozvolna ale od konce minulého roku klesá. Firefox má aktuálně podíl 22 %, ten naopak od konce loňského roku posiluje. Safari s devíti procenty mírně posiluje, rovněž tak Google Chrome který má dvě procenta.

Firefox

Firefox

Průzkumy nejsou však úplně přesné, protože se bere vždy nejvyužívanější verze prohlížeče. Ve skutečnosti tak Firefox a Safari zabírají o několik desetin procent více. Z průzkumů dále vyplývá, že se uživatelé modernizaci svých prohlížečů nebrání a považují ji za důležitou.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Mozilla Firefox 3.5 boduje byla publikován 6. července 2009 v 14.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Tvorba webových stránek není žádná věda
  4. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  5. Jak poznat, že je čas na redesign webu?
  6. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  7. Možnosti propagace jsou neomezené
  8. Rexx - Nová ergonomická myš od společnosti Trust Gaming
  9. Libimseti.cz
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!