VLC media player konečně hotov

Tagy:  VLC player

Hlavně mezi linuxovou komunitou velmi populární VLC media player je konečně hotov, jeho finální verze 1.0.0 byla představena před několika hodinami. Přináší několik desítek novinek, navíc byla zlepšena optimalizace pro starší a méně výkoné počítače.

Byla přidána podpora pro několik dalších nových formátů videa (M2TS), zlepšena je i práce s kodeky. S VLC playerem je tak možné přehrát prakticky všechno, včetně streamovaného videa. Obrovskou výhodou je dříve chybějící podpora mechanik a médií Blu-ray. Tuto podporu doposud VLC player neměl.

Finální verzi 1.0.0 si můžete stáhnout na oficiálních stránkách programu.

Zdroj: Stránky programu

Novinka VLC media player konečně hotov byla publikován 8. července 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!