Značky Lenovo, Nintendo a Fujitsu podle Greenpeace nepodporují ekologii

Značky Lenovo, Nintento a Fujitsu podle ekologické organizace Greenpeace příliš nectí ekologii a pravidla pro ekologickou výrobu počítačů a elektronických zařízení. Problém je podle Greenpeace v používání toxických látek při výrobě, například notebooků. Mluví se o přílišném používání látek PVC a BEF.

Nejhůře dopadl výrobce Nintendo, je na posledním, osmnáctém místě. Sedmnácté místo patří společnosti Fujitsu a šestnácté je Lenovo. Naopak nejlépe se dařilo firmám Nokia, Samsung a Sony Ericsson. Kompletní seznam naleznete na stránkách Greenpeace.

Greenpeace logo

Greenpeace logo

Celkově, podle Greenpeace jsou však firmy stále více ochotny přizpůsobovat se ekologickým normám a závazkům chránícím životní prostředí. Zároveň se vyskytují ohlasy, které se týkají nutnosti zvyšovat dozor nad dodržováním ekologických norem.

Zdroj: Greenpeace.org

Novinka Značky Lenovo, Nintendo a Fujitsu podle Greenpeace nepodporují ekologii byla publikován 8. července 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Katastrální mapy online
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!