Značky Lenovo, Nintendo a Fujitsu podle Greenpeace nepodporují ekologii

Značky Lenovo, Nintento a Fujitsu podle ekologické organizace Greenpeace příliš nectí ekologii a pravidla pro ekologickou výrobu počítačů a elektronických zařízení. Problém je podle Greenpeace v používání toxických látek při výrobě, například notebooků. Mluví se o přílišném používání látek PVC a BEF.

Nejhůře dopadl výrobce Nintendo, je na posledním, osmnáctém místě. Sedmnácté místo patří společnosti Fujitsu a šestnácté je Lenovo. Naopak nejlépe se dařilo firmám Nokia, Samsung a Sony Ericsson. Kompletní seznam naleznete na stránkách Greenpeace.

Greenpeace logo

Greenpeace logo

Celkově, podle Greenpeace jsou však firmy stále více ochotny přizpůsobovat se ekologickým normám a závazkům chránícím životní prostředí. Zároveň se vyskytují ohlasy, které se týkají nutnosti zvyšovat dozor nad dodržováním ekologických norem.

Zdroj: Greenpeace.org

Novinka Značky Lenovo, Nintendo a Fujitsu podle Greenpeace nepodporují ekologii byla publikován 8. července 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!