Genesys Advisor - novinky v oblasti řešení pro kontaktní centra

Tagy:  kontaktní centrum, telefon, call centrum, genesys

Hlavně ve středních a velkých firmách je oblast kontaktu se zákazníky jednou z nejdůležitějších věcí, kterým by se mělo vedení věnovat. S tím jak sledovat a měřit výkon, například call centra se snaží poradit společnost Genesys Telecommunications Laboratories se svým řešením Genesys Advisor.

Sada aplikací Genesys Advisor dokáže tak pomocí řídícího panelu, který lze odkudkoliv spustit, sledovat výkon kontaktního centra. Vše probíhá v reálném čase, vedení firmy tak má výsledky okamžitě „před sebou“. Ve výsledku celé řešení znamená úsporu času, peněz a navíc není potřeba žádných zaměstnanců, kteří by se museli věnovat sledování provozu.

„Organizace dnes využívají také pracovníků péče o zákazníky, kteří pracují z domova. Díky tomu je sledování, správa a vyhodnocování operací kontaktního centra v reálném čase větší výzvou a důležitější aktivitou než kdykoli dříve. Těmto organizacím jsme právě poskytli nástroj pokrývající veškeré jejich aktivity, včetně obchodních a provozních. Prostřednictvím tohoto nástroje zjistí, jak na tom skutečně jsou s výkonností jejich centra péče o zákazníky, což jim pomůže sladit tyto operace s obchodními a podnikovými cíli,“ řekl k celé problematice Merijn te Booij ze společnosti Genesys.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Genesys Advisor - novinky v oblasti řešení pro kontaktní centra byla publikován 9. července 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...