Genesys Advisor - novinky v oblasti řešení pro kontaktní centra

Hlavně ve středních a velkých firmách je oblast kontaktu se zákazníky jednou z nejdůležitějších věcí, kterým by se mělo vedení věnovat. S tím jak sledovat a měřit výkon, například call centra se snaží poradit společnost Genesys Telecommunications Laboratories se svým řešením Genesys Advisor.

Sada aplikací Genesys Advisor dokáže tak pomocí řídícího panelu, který lze odkudkoliv spustit, sledovat výkon kontaktního centra. Vše probíhá v reálném čase, vedení firmy tak má výsledky okamžitě „před sebou“. Ve výsledku celé řešení znamená úsporu času, peněz a navíc není potřeba žádných zaměstnanců, kteří by se museli věnovat sledování provozu.

„Organizace dnes využívají také pracovníků péče o zákazníky, kteří pracují z domova. Díky tomu je sledování, správa a vyhodnocování operací kontaktního centra v reálném čase větší výzvou a důležitější aktivitou než kdykoli dříve. Těmto organizacím jsme právě poskytli nástroj pokrývající veškeré jejich aktivity, včetně obchodních a provozních. Prostřednictvím tohoto nástroje zjistí, jak na tom skutečně jsou s výkonností jejich centra péče o zákazníky, což jim pomůže sladit tyto operace s obchodními a podnikovými cíli,“ řekl k celé problematice Merijn te Booij ze společnosti Genesys.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Genesys Advisor - novinky v oblasti řešení pro kontaktní centra byla publikován 9. července 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Smajlíci
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!