Facebook prý podváděl, teď před ním stojí žaloba

Tagy:  Facebook, rootzoo.com, kliknuti, soud, kauza

Majitelé sportovních stránek Rootzoo.com objednali u Facebooku reklamu. Dohoda probíhala standardním systémem, tedy Facebook měl dostávat peníze za počet kliknutí uživatelů. Aktuálně však přišla žalující strana, tedy Rootzoo.com s tím, že Facebook si účtoval mnohem více kliknutí, než ve skutečnosti uživatelé uskutečnili.

Smlouva platila celkem osm měsíců, od listopadu roku 2007 až po červen roku minulého. Podle žalujícího byl skutečný počet kliknutí navýšen i třikrát. Na veřejnost zatím proniklo datum 2.června 2008. Tehdy prý mělo dojít oficiálně ke 300 kliknutím, Facebook jich však vykazuje 800.

U této kauzy vyvstává hned několik otázek. Například jak se mohlo na chybu přijít tak pozdě, přeci jenom, rok je dlouhá doba. Samozřejmě by bylo vhodné uskutečnit více šetření, například jakými aplikacemi byl počet kliknutí měřen. Rootzoo.com uvádějí porušení smluvní dohody hned několikrát, jak se celý spor bude vyvíjet je tedy záhadou.

Zdroj: Mediapost.com

Novinka Facebook prý podváděl, teď před ním stojí žaloba byla publikován 12. července 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Wikipedia online encyklopedie
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!