Novinka u netbooku HP Mini 110 HD

Tagy:  HP, notebook, displej

Společnost Hawlett-Packard představila novinku u svého notebooku HP Mini 110 HD. Tato novinka spočívá v montování nové LCD obrazovky, která dokáže zobrazit rozlišení až 1366×768. Jiné proporce displeje zůstávají stejné, tzn. úhlopříčka je stále 10,1 " a displej je stále podsvícen LED diodami.

HP logo

HP logo

Jinak zůstává vybavenost notebooku stále stejná, procesor je osvědčení Intel Atom N270. Operační paměť má kapacitu 1 GB a pro ukládání dat je možné využívat 16 GB SSD disk. Zůstává také webkamera, Wifi a čtečka paměťových karet. Baterie je tří nebo šesti článková.

Cena notebooku je zhruba 7000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Novinka u netbooku HP Mini 110 HD byla publikován 13. června 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!