Novinka u netbooku HP Mini 110 HD
Společnost Hawlett-Packard představila novinku u svého notebooku HP Mini 110 HD. Tato novinka spočívá v montování nové LCD obrazovky, která dokáže zobrazit rozlišení až 1366×768. Jiné proporce displeje zůstávají stejné, tzn. úhlopříčka je stále 10,1 " a displej je stále podsvícen LED diodami.

HP logo
Jinak zůstává vybavenost notebooku stále stejná, procesor je osvědčení Intel Atom N270. Operační paměť má kapacitu 1 GB a pro ukládání dat je možné využívat 16 GB SSD disk. Zůstává také webkamera, Wifi a čtečka paměťových karet. Baterie je tří nebo šesti článková.
Cena notebooku je zhruba 7000 Kč.
Zdroj: Fudzilla.com
Novinka Novinka u netbooku HP Mini 110 HD byla publikován 13. června 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).
Top 10
- Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
- Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
- Rozzlobenimuzi.com
- phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
- Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
- Dráha softwarového vývojáře: Jakou cestou se vydat?
- Kybernetické útoky jsou moderní hrozbou nejen pro státy, ale i pro jednotlivé firmy. Jak jim předejít?
- Posíláte e-mailové kampaně? Seznamte se s pojmy soft a hard bounce
- Převody jednotek
- Cesty ke zdravější práci v kanceláři: dobrý stůl, židle a cvičení
Tagy
DVD Google Office multimediální přehrávač Vánoce Firefox Windows vypalování antivirus SEO
Doporučujeme
Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.