Zaměstnanci pětinu pracovní doby u počítače tráví zábavou

Pokud má zaměstnanec k dispozici počítač, tráví na něm celou pětinu své pracovní doby, vyplývá to z průzkumu společnosti truconneXion. A co dělají tedy pracovníci když nepracují? Třeba tráví čas na Facebooku, ten se nyní stal „králem“ a během práce si na něj „odskočí“ nejvíce lidí.

Internet a oblíbená karetní hra Solitaire jsou nejvíce oblíbeny u pracovních pozic jako sekretářka, úředník, atd. Ti, kteří mají práva zasahovat do aplikací, tedy hlavně IT odborníci si nejvíce instalují hry z kategorie stříleček a strategií. Samozřejmě u všech pracovníků si podstatnou část času vybere i ICQ, Skype a celkově brouzdání po síti.

"Osobně vidím největší nešvary v používání sociálních sítí a komunikačních nástrojů typu ICQ nebo Skype. Zaměstnanci věnují nepracovní komunikaci překvapivě velkou část pracovní doby. V podstatě je to stejné, jako kdyby každý den minimálně hodinu a půl seděl u jejich stolu kamarád, se kterým si vyprávějí své zážitky z víkendu nebo dovolené,“ sdělil k problematice Robert Kleiner ze společnosti truconneXion.

Zdroj: „Tisková zpráva“

Novinka Zaměstnanci pětinu pracovní doby u počítače tráví zábavou byla publikován 14. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!