CR400 - jedna klasika od MSI

CR400, tak zní typové jméno nového notebooku od společnosti MSI. Tento 14" notebook je určen především pro kancelářskou práci, má tedy docela všední design, hardware je rozsáhle ovlivnitelný případným zákazníkem.

Jak jsem již napsal, displej je čtrnácti palcový s rozlišením 1366×768, navíc je podsvícený LED diodami. Zákazník má na výběr celou řadu procesorů Intel Core 2 Duo, operační paměť notebooku CR400 může dosahovat kapacity až 4 GB. Pevný disk může být maximálně pěti set gigabajtový. Výrobce vybral grafickou kartu Geforce 8200M. Nesmí chybět DVD mechanika, webkamera, čtečka paměťových karet a WiFi.

CR 400

CR 400

Cena pro Evropu zatím není známá, neboť notebook v ní ještě nebyl oficiálně uveden, to by se však v řádu několika týdnů mělo napravit.

Zdroj: Fudzilla.com MSI notebook.png .(CR 400) *]

Novinka CR400 - jedna klasika od MSI byla publikován 14. července 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!