Potřebujete poradit s výběrem stavební firmy? iSTAVITEL.CZ poradí

Tagy:  iSTAVITEL.CZ, istavitel.cz, stavby, řemeslníci, stavebnictví, stavby domů

Pustit se do upravování svého domku nebo bytu jistě není legrace a určitě máte zájem na tom, aby práce byla provedena co nejlépe. Totéž platí i v případě, kdy se rozhodnete dům stavět. Právě s výběrem vhodných firem a řemeslníků Vám pomůže nově spuštěný server iSTAVITEL.CZ.

iSTAVITEL.CZ se dělí do čtyř sekcí, Rady a tipy, Katalog firem s mapou, Diskuzní fórum a Můj účet. Na obsahu portálu se může podílet každý uživatel tím, že napíše článek nebo ohodnotí svou oblíbenou, nebo neoblíbenou firmu. Na témata týkající se stavebnictví také můžete diskutovat s ostatními ve zmiňovaném Diskuzním fóru. Právě tato sekce bude zřejmě mezi návštěvníky serveru nejvyužívanější.

iSTAVITEL.CZ logo

iSTAVITEL.CZ logo

iSTAVITEL.CZ se navíc může stát ideálním prostředím pro nabízení služeb stavebních firem, například prostřednictvím PR článků nebo inzercí, rovněž zde mohou stavební firmy najít i odborné pracovníky, kterých v tomto odvětví služeb ubývá.

Celý projekt je dílem dvou studentů VŠE.

Zdroj: iSTAVITEL.CZ

Novinka Potřebujete poradit s výběrem stavební firmy? iSTAVITEL.CZ poradí byla publikován 14. července 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...