Potřebujete poradit s výběrem stavební firmy? iSTAVITEL.CZ poradí

Pustit se do upravování svého domku nebo bytu jistě není legrace a určitě máte zájem na tom, aby práce byla provedena co nejlépe. Totéž platí i v případě, kdy se rozhodnete dům stavět. Právě s výběrem vhodných firem a řemeslníků Vám pomůže nově spuštěný server iSTAVITEL.CZ.

iSTAVITEL.CZ se dělí do čtyř sekcí, Rady a tipy, Katalog firem s mapou, Diskuzní fórum a Můj účet. Na obsahu portálu se může podílet každý uživatel tím, že napíše článek nebo ohodnotí svou oblíbenou, nebo neoblíbenou firmu. Na témata týkající se stavebnictví také můžete diskutovat s ostatními ve zmiňovaném Diskuzním fóru. Právě tato sekce bude zřejmě mezi návštěvníky serveru nejvyužívanější.

iSTAVITEL.CZ logo

iSTAVITEL.CZ logo

iSTAVITEL.CZ se navíc může stát ideálním prostředím pro nabízení služeb stavebních firem, například prostřednictvím PR článků nebo inzercí, rovněž zde mohou stavební firmy najít i odborné pracovníky, kterých v tomto odvětví služeb ubývá.

Celý projekt je dílem dvou studentů VŠE.

Zdroj: iSTAVITEL.CZ

Novinka Potřebujete poradit s výběrem stavební firmy? iSTAVITEL.CZ poradí byla publikován 14. července 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!