Rekord ve stahování aplikací pro Apple

Apple oznámil že ze služby App Store bylo staženo celkem 1,5 miliardy aplikací za jeden rok. Aktuálně je na portálu App Store nabízeno okolo 65 000 aplikací. Na tvorbě aplikací se podílí celkem 100 000 vývojářů, kteří jsou zapojeni do iPhone Developer Programu.

„App Store je co se týká rozsahu a kvality doposud nevídaný projekt, s miliardou a půl stažených aplikací bude pro konkurenci velmi těžké s námi držet krok“, uvedl Steve Jobs.

Bohužel je zde smutná zpráva pro České fanoušky „jablka“. Na slibovaný iPhone 3GS si budou muset počkat nejdříve na přelom prázdninových měsíců července a srpna. Nejpravděpodobnější je prý 31. červenec, bohužel oficiální datum stále visí ve hvězdách a tak zřejmě nezbývá nic jiného než čekat.

Zdroj: „Tisková zpráva“

Novinka Rekord ve stahování aplikací pro Apple byla publikován 16. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Smajlíci
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!