Rekord ve stahování aplikací pro Apple

Tagy:  Apple, App Store

Apple oznámil že ze služby App Store bylo staženo celkem 1,5 miliardy aplikací za jeden rok. Aktuálně je na portálu App Store nabízeno okolo 65 000 aplikací. Na tvorbě aplikací se podílí celkem 100 000 vývojářů, kteří jsou zapojeni do iPhone Developer Programu.

„App Store je co se týká rozsahu a kvality doposud nevídaný projekt, s miliardou a půl stažených aplikací bude pro konkurenci velmi těžké s námi držet krok“, uvedl Steve Jobs.

Bohužel je zde smutná zpráva pro České fanoušky „jablka“. Na slibovaný iPhone 3GS si budou muset počkat nejdříve na přelom prázdninových měsíců července a srpna. Nejpravděpodobnější je prý 31. červenec, bohužel oficiální datum stále visí ve hvězdách a tak zřejmě nezbývá nic jiného než čekat.

Zdroj: „Tisková zpráva“

Novinka Rekord ve stahování aplikací pro Apple byla publikován 16. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!