Nové ovladače pro hru Guitar Hero od Logitechu

Logitech Wireless Drum Controller a Logitech Wireless Guitar Controller, tak zní celé jména pro nové ovladače, které vyvinul Logitech speciálně pro fanoušky hry Guitar Hero. Velmi zajímavé jsou především bicí ovladače, které mají speciální membrány, které by měly při hraní vydávat co nejjasnější zvuk.

Bicí ovladače jsou navíc uzpůsobeny tak, aby vydržely i tvrdší zacházení a přitom si stále udržely dobrý zvuk. Na dvě tužkové baterie vydržíte hrát až 50 hodin. Celé zařízení je navíc výborně skladovatelné, i rozložení a složení je dílem okamžiku

Kytara

Kytara

Další v sadě je kytarový ovladač. Je zhotoven z autentických materiálů – včetně javorového krku, palisandrového hmatníku a kovových pražců. Nebude Vás navíc rušit zvuk, vydávaný při mačkání tlačítek, díky nové technologii ho prakticky neuslyšíte.

Ovladače se začnou prodávat v srpnu, cena bicích i kytarového ovladače je stejná – 5 990 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové ovladače pro hru Guitar Hero od Logitechu byla publikován 16. července 2009 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!