Útok hackerů vyvolal v USA napjatou situaci

Tagy:  hacker, USA

Po nedávných útocích hackerů vládne v USA, hlavně mezi vládními kruhy velmi napjatá situace. Republikánská strana požaduje mnohem důraznější postup proti útočníkům, kteří provedli svůj útok z počítačů, které jsou umístěny v Severní Koreji.

Peter Hoekster, který je šéfem Republikánské strany požaduje co nejrychlejší a nejdůkladnější prošetření celé věci. Několik lidí z jeho strany se snažilo prosadit ještě jednu, velmi zajímavou myšlenku. Tou je kybernetický útok. Prostě a jednoduše napadnout servery Severní Koreje. Prostředky k tomu vláda v USA má, v armádě pracuje několik desítek velmi zkušených počítačových expertů, dostat se na servery „nepřátelské země“ by tak pro ně vůbec neměl být problém.

Útok na webové stránky USA se uskutečnil před několika dny. Napadeno bylo okolo čtrnácti serverů, rovněž byly zasaženy servery Jižní Koreje.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Útok hackerů vyvolal v USA napjatou situaci byla publikován 20. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!