Paměti od Kingstonu mají certifikát Intelu

Tagy:  Kingston, paměti, Intel

Společnost Kingston Technology Europe Ltd., učinila další krok pro získání ještě lepší pověsti svých pamětí. Kingston, který už několik certifikátů od různých výrobců má získal další, tentokrát od firmy Intel. Paměti Kingston ValueRAM 1333MHz DDR3 non-ECC jsou nyní certifikovány pro používání v Intel Core i5 systémech. Pro fyzické využití paměti to znamená využití všech výhod dvoukanálové architektury procesorů.

Kingston 1333MHz DDR3 non-ECC SO-DIMM byla certifikována na základní desce s čipsetem Intel P55 Express a mobilním procesorem “Clarksfield” a Kingston 1333MHz DDR3 non-ECC unbuffered DIMM (KVR1333D3N9/1G) byla certifikována na systému s chipsetem Intel P55 Express a procesorem “Lynnfiled”.

Kingston logo

Kingston logo

Kompletní technické údaje o certifikování najdete na stránkách Intelu. Více informací o pamětech najdete na stránkách Kingstonu.

Novinka Paměti od Kingstonu mají certifikát Intelu byla publikován 20. července 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Wikipedia online encyklopedie
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!