Paměti od Kingstonu mají certifikát Intelu

Společnost Kingston Technology Europe Ltd., učinila další krok pro získání ještě lepší pověsti svých pamětí. Kingston, který už několik certifikátů od různých výrobců má získal další, tentokrát od firmy Intel. Paměti Kingston ValueRAM 1333MHz DDR3 non-ECC jsou nyní certifikovány pro používání v Intel Core i5 systémech. Pro fyzické využití paměti to znamená využití všech výhod dvoukanálové architektury procesorů.

Kingston 1333MHz DDR3 non-ECC SO-DIMM byla certifikována na základní desce s čipsetem Intel P55 Express a mobilním procesorem “Clarksfield” a Kingston 1333MHz DDR3 non-ECC unbuffered DIMM (KVR1333D3N9/1G) byla certifikována na systému s chipsetem Intel P55 Express a procesorem “Lynnfiled”.

Kingston logo

Kingston logo

Kompletní technické údaje o certifikování najdete na stránkách Intelu. Více informací o pamětech najdete na stránkách Kingstonu.

Novinka Paměti od Kingstonu mají certifikát Intelu byla publikován 20. července 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!