Rekord - představen USB flash disk s největší kapacitou na trhu

USB flash disky jsou často využívané, a jejich kapacita dnes už nikoho nepřekvapí. 512 MB, 1 GB, 2 GB? A co takhle 256 GB? Ano, Kingston nyní představil nový flash disk pojmenovaný DataTraveler 300, na který se vejde až 256 GB dat, což je ekvivalent 365 CD médií. Rozměry se tento flash disk příliš neliší od jiných, 70,68 mm x 16,90 mm x 21,99 mm je v podstatě standardní rozměr i jiných disků.

Možná Vás napadlo, že pokud je disk takto velký, rychlost čtení a zápisu dat nebude příliš závratná, opak je však pravdou. DataTraveker 300 dokáže data číst rychlostí 20 MB/s, zapisovat je umí rychlostí poloviční, tedy 10 MB/s.

DataTravaler 300

DataTravaler 300

DataTraveler 300 je navíc vybaven softwarem Password Traveler, kterým můžete svá data ochránit zaheslováním před zneužitím jinou osobou. Cena disku je 20 200 Kč a na trhu by se měl objevit v nejbližší době.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Rekord - představen USB flash disk s největší kapacitou na trhu byla publikován 21. července 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!