Cena notebooků stále klesá, Extensa už od 7 500 Kč

Tagy:  Extensa, Acer, cena, notebook

Cena notebooků neustále klesá. Dokladem toho je nový model populární kancelářské řady Extensa od Aceru, konkrétně model 5235–571G16N. Cena je pouze 299 eur, u takto levného notebooku ovšem nemůžete očekávat žádný zázračný hardware, zákazník se musí spokojit spíše s nižší výkoností. Jelikož je notebook určen na kancelářskou práci, příliš velký nedostatek to ale není.

Jediná věc, která se trochu vymyká cenové relaci je velmi kvalitní 15,6" displej s rozlišením 1366×768. Procesor má frekvenci 2,0 GHz, jde o známý Celeron M 575. Operační paměť má kapacitu 1 GB, pevný disk pak pojme až 160 GB dat. I v takové cenové relaci však nechybí WiFi, čtečka paměťových karet ani DVD mechanika. Baterie je šesti článková.

Notebook je dodáván s linuxovým zavaděčem, přeci jenom, pokud by byl dodáván s operačním systémem, například Microsoft Windows Vista, cena by se o dost zvedla. Je však jisté, že se v obchodech objeví i verze s předinstalovaným operačním systémem.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Cena notebooků stále klesá, Extensa už od 7 500 Kč byla publikován 21. července 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!