Google fotí další tři česká města

Tagy:  Google, Google Street Wiew, města

Automobily, které fotí města pro službu Google Street View se nově objeví v dalších třech českých městech. Vítězné města, jejichž ulice budou nasnímány si vybrali sami návštěvníci, kteří hlasovali v anketě Googlu.

Města, které budou nyní foceny jsou Olomouc, Český Krumlov a Hřensko. Města byly vybrány hlavně díky svým architektonickým krásám, v anketě bylo i několik dalších českých měst. Kdy konkrétně se města budou fotit prozatím není jasné, pokud vše půjde dobře, do ulic i těchto tří měst se podíváte pomocí internetu nejdříve na konci tohoto roku, spíše však až na začátku roku příštího.

Google Logo

Google Logo

Automobily Googlu zatím fotografovaly Prahu a Brno. Fotky Prahy jsou podle zdrojů z Googlu už zpracovávány.

Novinka Google fotí další tři česká města byla publikován 21. července 2009 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!