Projděme se po měsíci s Google Earth

Tagy:  Google Earth, Google, Měsíc

Je to právě čtyřicet let, kdy na Měsíci stanula noha člověka. V souvislosti s tímto velmi významným výročím se Google rozhodl spustit vylepšení ke svému rozšířenému programu Google Earth. Pro uživatele je navíc připraveno hned několik bonusů.

Novinka je kompletně ve 3D, můžete si projít dvě prohlídkové trasy, jednu pod „vedením“ druhého člověka na měsíci, Buzze Aldrina, druhá trase je kopií pohybu posledního člověka na měsíci, Jacka Schmitta. Navíc jsou připraveny některé, nikdy nepublikované videonahrávky z Měsíčního povrchu. Nechybí ani panoramatické fotografie povrchu. Vše je ve velmi vysokém rozlišení.

Google logo

Google logo

Ještě jeden bonus si vývojáři připravili. V Google Earth bude také možné shlédnout některé koncepty, které vytvořili účastníci soutěže Google Lunar X-PRIZE.

Zdroj: Earth.Google.com

Novinka Projděme se po měsíci s Google Earth byla publikován 22. července 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!